FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 12691382

nr 1269 1382

ARMCHAIRS

one pair, rattan, wear, damages.

Ett par, Rotting

Condition: slitage, skador

600

SEK 1000

Monday August 19 2019
at 19:58:19